ПРИРОДООХОРОННА/ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

                 Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов

В. О. Сухомлинський

Природу не можна застати неохайною і напівроздягненою, вона завжди прекрасна. Вона подобається нам і притягує до себе тому, що їй немає рівних у красі і неповторності, загадковості, мудрості і гармонії. Вона спонукає шукати відповіді на одвічні запитання, адже саме в цьому її найбільша сила і слабкість.

Акція   «Допоможи птахам взимку».

Результати даної роботи – дослідницька діяльність учнів, виготовлені годівнички.


  Кажуть, що краса врятує світ, та доречно було б додати, що краса і доброта врятують світ. Адже в наш час природа рідко отримує від людей добро. Тому юні любителі природи нашої школи обрали своїм девізом тезу: «Поспішай робити добро для природи!»

  Юні дослідники школи вирішили допомагати зимуючим птахам і змайстрували 47 годівничок і своїм прикладом запросили усіх учнів школи до співпраці.  Досліджені «смаки» кожного виду зимуючих у нашому районі птахів, заготовлені    відповідні    корми    та    засипані    у     годівнички.    Ведуться орнітологічні спостереження. Вивчаються питання: як правильно зробити годівничку, чим можна підгодовувати птахів?

     Учні  із  задоволенням включаються   в   роботу щороку. Школярі   кожного  класу  виготовляють  та   розвішують годівнички   на   деревах   біля   своїх   осель.




             Дослідження «Зимуючі птахи нашої місцевості» 

Результати даної роботи – учні набули знання про зимуючих птахів ковельщини, з’ясували, які птахи регіону занесені у Червону книгу України.


     Зима важка пора для птахів. Ось у ці скрутні часи на допомогу птахам і  повинні прийти небайдужі люди. Якщо учні кожної школи в нашій країні змайструють хоча б одну годівницю, то всі птахи будуть забезпечені кормом.

От ми і замислились чим можемо допомогти зимуючим птахам. Виявляється для цього потрібно провести справжнє дослідження і дати відповіді на ряд запитань:

- Які птахи зимують у нашій місцевості?

- Який період зими найважчий для птахів?

Синиця 

Чикотень 

Снігурі

Екологічна акція «Посади дерево»

Результати даної роботи – озеленення мікрорайону школи, бережливе відношення учнів до природи.


Посадити дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту, та врешті, плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя. Схіжні ж мудреці обіцяють кожному, хто посадить дерево – рік щастя.



Екологічна акція «Бережи первоцвіт»

Результати даної роботи – учні ознайомилися з різноманіттям первоцвітів, які найбільше страждають від весняної торгівлі, та дізнались як діяти, коли стаєш свідком торгівлі первоцвітами.

Нажаль, кожну весну українці знищують близько 20 мільонів первоцвітів. Ми намагаємось привернути увагу громадськості до проблеми масового продажу і купівлі первоцвітів, що знаходяться під загрозою зникнення.

Найбільше страждають проліски, їх зривають на продаж більше 10 мільонів на рік.

Всі первоцвіти це зникаючі види. Майже всі популяції цих рослин щорічно зменшуються і головною причина — людське втручання. Це зривання рослин на букети та знищення місць їх зростання.






Комментариев нет:

Отправить комментарий